2016/2017

 
Blog Summary Widget

Projecten

Kalender

                  

09 sep 2017 14.00  Rosa Ensemble | De Deense Detective, Gaudeamus, Utrecht

09 sep 2017 10.30 IVC | Eerste Ronde, Theater aan de Parade,  ‘s-Hertogenbosch

10 sep 2017 10.30 IVC | Eerste Ronde, Theater aan de Parade,  ‘s-Hertogenbosch

11 sep 2017 16.00 IVC | Workshop Monique Krüs, Willem Twee,  ‘s-Hertogenbosch

12 sep 2017 11.00 IVC | Halve Finale, Theater aan de Parade, ‘s-Hertogenbosch

13 sep 2017 19.30 IVC | Liedrecital/Masterclass Mitsuko Shirai & Hartmut Höll

15 sep 2017 14.00 IVC | Masterclass Jennifer Larmore & Sergej Leiferkus

15 sep 2017 14.00 IVC | Masterclass Cheryl Studer, Theater a/d Parade

16 sep 2017 11.00 IVC | Familieconcert Francis van Broekhuizen, Muzerije

16 sep 2017 19.00 IVC | Finale, Muziekgebouw Eindhoven

07 okt 2017 19.30 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Bullekerk, Zaandam

08 okt 2017 19.30 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Groningen

10 okt 2017 20.00 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Heerlen

11 okt 2017 20.15 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Rotterdam

13 okt 2017 19.30 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Nijmegen

14 okt 2017 20.00 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Den Haag

15 okt 2017 15.00 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Utrecht

17 okt 2017 19.30 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Zwolle

18 okt 2017 19.30 Orkest v/d 18e Eeuw | La clemenza di Tito, Amsterdam

27 nov 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

28 nov 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

29 nov 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

30 nov 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

01 dec 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

02 dec 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland

03 dec 2017 12.00  Festival Who’s Next | IKCA, Kunstlinie Almere Flevoland